Декоративна подушка Stray Kids SKZoo (Стрей Кідс)
-8%


620 ₴
569 ₴
- В наявності
- Код: P0381
+380 (97) 053-35-37
Київстар
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна подушка Stray Kids SKZoo (Стрей Кидс).
Дивіться великий вибір подушок в розділі "Друк на подушках"
Подушка виготовлена з м'якого і приємного на дотик велюру.
- Розмір подушки: 40х40см
- Друк з двох сторін
- Спосіб друку: сублімація.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Форма | Квадратна |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Тип | Декоративна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Велюр |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 569 ₴

