Подушка Jack Daniels
-6%


840 ₴
789 ₴
- В наявності
- Код: P0329
+380 (97) 053-35-37
Київстар
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська подушка зі стильним принтом Jack Daniels. Крутий подарунок для шанувальника цього напою.
Дивіться великий вибір подушок у розділі "Друк на подушках"
Подушка виготовлена з м'якого і приємного на дотик плюшу.
- Розмір подушки: 40*40 см
- Колір: чорний
- Способ печати: сублимация.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Матеріал напірника/чохла | плюш |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Форма | Квадратна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 35 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Вага | 350 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний матеріал наволочки | Плюш |
| Розмір подушки | 35х35 см |
- Ціна: 789 ₴

