Чорна подушка Влад А4 (Пол — це лава)

770 ₴
- В наявності
- Код: P0327
+380 (97) 053-35-37
Київстар
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна подушка А4 "Пол — це лава". Шанувальникам Влада Бумаге точно сподобається така подушка.
Дивіться великий вибір подушок у розділі "Друк на подушках"
Подушка виготовлена з м'якого і приємного на дотик плюшу.
- Розмір подушки: 40*40 см
- Колір: Чорний
- Способ печати: сублимация.
- Друк із двох сторін
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Матеріал напірника/чохла | плюш |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Форма | Квадратна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 35 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Вага | 350 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний матеріал наволочки | Полигабардин |
- Ціна: 770 ₴

