Сіра подушка Влад А4 (Гелик)

720 ₴
- В наявності
- Код: P0276
+380 (97) 053-35-37
Київстар
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сіра подушка Волад А4 Гелік. Шанувальникам Влада Бумаге та його каналу на Ютуб точно сподобається подушка з цим принтом.
Дивіться великий вибір подушок у розділі "Друк на подушках"
Подушка виготовлена з м'якого і приємного на дотик плюшу.
- Розмір подушки: 35x35 см/
- Колір: Сірий
- Способ печати: сублимация.
- Друк із двох сторін
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Матеріал напірника/чохла | велюр |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 35 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Вага | 350 г |
- Ціна: 720 ₴



