Біла подушка Влад А4 (Бумага)

700 ₴
- В наявності
- Код: P0243
+380 (97) 053-35-37
Київстар
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біла подушка Волад А4. Шанувальникам Влада Бумаге та його каналу на Ютуб точно сподобається така подушка.
Дивіться великий вибір подушок у розділі "Друк на подушках"
Подушка виготовлена з м'якого і приємного на дотик плюшу.
- Розмір подушки: 40х40 см
- Колір: Білий
- Способ печати: сублимация.
- Друк із двох сторін

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Матеріал напірника/чохла | плюш |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 35 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Вага | 350 г |
| Розміри подушки | 35х35см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний матеріал наволочки | Полигабардин |
- Ціна: 700 ₴



