Подушка "LOL surprise с фото"

670 ₴
- В наявності
- Код: P0108
+380 (97) 053-35-37
Київстар
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка з принтом ляльки та її вихованця "LOL surprise" та вашим фото. Відмінний подарунок для вашої дитини. Друк з одного боку. Подушка доступна для замовлення у двох розмірах: 35х35 см і 40х40 см.
Дивіться великий вибір подушок у розділі "Друк на подушках"
Подушка виготовлена з м'якого і приємного на дотик плюшу.
- Розмір подушки: 35x35 см / 40х40 см
- Розмір друку: 30x30 см / 35х35 см
- Колір: білий
- Способ печати: сублимация.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Наповнювач | Синтепух |
| Вага | 350 г |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал напірника/чохла | плюш |
| Розмір подушки | 35х35 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Довжина подушки | 35 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
- Ціна: 670 ₴


