Чашка "Українка"

335 ₴
285 ₴
- Готово к отправке
- Код: К 055
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
Чашка «Українка». Чудова чашка із яскравим орнаментом та написом «Справжня українка» сподобається лише істинним власницям палкого українського жіночого серця. Купіть чашку та подаруйте її своїй коханій, мамі чи сестрі. Нехай ця чашка завжди нагадує про вас вашій близькій людині. Замовте чашку «Справжня українка» і нехай відразу всім стане зрозуміло, хто з неї питиме і кому вона належить. Така чашка сама обирає собі власницю. Вона може належати жінці, яка є справжньою. Даруйте своїм україночкам справжню любов та ніжність разом із чудовими чашками від «Веселої Майки».
Замовте таку чашку і зробіть прекрасний подарунок вашій близькій людині. Подаруйте таку чудову чашку на будь-яке свято і ви завжди лишитесь задоволені.
Еще больше интересных чашек вы можете выбрать в разделе "Правильные чашки".

| Основные | |
|---|---|
| Использование в микроволновке | Да |
| Высота | 95 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип емкости | Чашка |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 310 мл |
| Материал | Керамика |
| Назначение | Для кофе и чая |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Обьем | 310 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Декоративное оформление | Сублимационная печать |
| Чашка | керамическая |
- Цена: 285 ₴




