Чашка "Україна 2" ("Ukraine 2")

335 ₴
285 ₴
- Готово к отправке
- Код: К 052
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
Чашка «Ukraine 2» (Україна). Бажаєте зробити приємний подарунок своєму коханому патріоту чи просто близькій людині? Замовте чашку «Україна» для тих, для кого це не лише просто слово. Чудова чашка з прекрасним яскравим орнаментом лише для справжнього поціновувача всього українського. Купіть чашку та ощасливте вашу другу половинку чи просто рідну людину. Нехай її зігріває не лише улюблений напій всередині, а й теплий напис «Україна» на ній. Загадковий та символічний український орнамент додає чашці своєрідної таємничості та неординарності. Замовте чашку та поповніть свої запаси прекрасного посуду в себе вдома. Нехай там буде по-справжньому тепло.
Замовте таку чашку і зробіть прекрасний подарунок вашій близькій людині. Подаруйте таку чудову чашку на будь-яке свято і ви завжди лишитесь задоволені.
Еще больше интересных чашек вы можете выбрать в разделе "Правильные чашки".

| Основные | |
|---|---|
| Высота | 95 мм |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для кофе и чая |
| Материал | Керамика |
| Тип емкости | Чашка |
| Цвет | Белый |
| Использование в микроволновке | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Рисунок | сублимационная печать |
| Чашка | керамическая |
| Обьем | 310 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Декоративное оформление | Сублимационная печать |
| Тематика декора, рисунка | Украина |
- Цена: 285 ₴





