Друк на великій чашці (Жовтогаряча окантовка та ручка на 420 мл)

375 ₴
- В наявності
- Код: Kr035
+380 (97) 053-35-37
Київстар
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жовтогаряча чашка з друком вашого зображення на 420 мл. На чашку з жовтогарячою окантовкою та ручкою можна нанести будь-яку світлину або картинку, зробити веселу напис. Цікавий і практичний подарунок із вашим дизайном.
Друк будь-яких зображень, світлин, малюнків на чашках. Швидко, якісно та дуже красиво.
Термін виготовлення від 1 дня.
Розмір шаблону для цієї чашки 106х230мм
Фото або малюнок висилайте на e-mail: veselamayka@gmail.com або вайбер: 0662031922
Важливо! Ціна вказана для чашки з друком вашого дизайну. Вартість розробки індивідуального принту на чашку нашим дизайнером розраховується індивідуально.
Також ви можете підібрати інші чашки з різними кольорами у нашому розділі. "Друк на чашках"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 420 мл |
| Висота | 110 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункова упаковка | Немає |
| Діаметр | 80мм |
| Об'єм | 420 мм |
| Чашка | керамічна |
| Малюнок | сублімаційний друк |
- Ціна: 375 ₴

