Картонне паковання для чашки (Бежеве серце)

115 ₴
- Готово до відправки
- Код: K009
+380 (97) 053-35-37
Київстар
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картонне паковання для чашок із віконцем у формі серця. Маленьке доповнення до вашого подарунку зробить його привабливішим. Чашка в такій коробці має красивий та оригінальний вигляд.
Коробка зроблена зі щільного картону з приємним малюнком у бежевих тонах. Кухоль сидить щільно та не бовтається.
Робіть подарунки із задоволенням.

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 115 ₴



