Подушка для мами (Гудзики)
-8%


660 ₴
609 ₴
- В наявності
- Код: P0345
+380 (97) 053-35-37
Київстар
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плюшева подушка з написом "Мами, вони як ґудзики, на них усе тримається!". Класний подарунок для вашої мами. Має дуже оригінальний та веселий вигляд.
Дивіться великий вибір подушок у розділі "Друк на подушках"
Подушка виготовлена з м'якого і приємного на ощупь велюра.
- Розмір подушки: 35x35 см / 40х40 см
- Колір: білий
- Способ печати: сублимация.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Основний матеріал наволочки | Велюр |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 35 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Вага | 350 г |
- Ціна: 609 ₴


