Іменна подушка "Балерина"
-8%


630 ₴
579 ₴
- В наявності
- Код: P0272
+380 (97) 053-35-37
Київстар
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка з ім'ям дитини і оригінальним принтом стане класним подарунком для дитини. Дуже милий і ніжний принт точно вам сподобається
Дивіться великий вибір подушок в розділі "Друк на подушках"
Подушка виготовлена з м'якого і приємного на дотик матеріалу.
- Розмір подушки: 35x35 см / 40х40 см / 45х45 см
- Друк з двох сторін
- Колір: білий
- Спосіб друку: сублімація.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Розмір | 40х40 |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 15 см |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Вага | 350 г |
| Основні | |
| Тип | Декоративна |
| Основний матеріал наволочки | Велюр |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Наволочка | 1 (шт) |
- Ціна: 579 ₴


