Жовтогаряча подушка Влад А4 (Ламба)

750 ₴
- В наявності
- Код: P0257
+380 (97) 053-35-37
Київстар
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жовтогаряча подушка Волад А4 Ламба. Шанувальникам Влада Бумаге та його каналу на Ютуб точно сподобається така подушка.
Дивіться великий вибір подушок у розділі "Друк на подушках"
Подушка виготовлена з м'якого і приємного на дотик плюшу.
- Розмір подушки: 40*40см
- Способ печати: сублимация.
- Друк із двох сторін

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Матеріал напірника/чохла | бязь |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Основний матеріал наволочки | Габардин |
| Колір | Помаранчевий |
| Форма | Квадратна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 35 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Вага | 350 г |
- Ціна: 750 ₴


