Чорна подушка Влад А4 (Бумага)

720 ₴
- В наявності
- Код: P0242
+380 (97) 053-35-37
Київстар
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна подушка Волад А4. Шанувальникам Влада Бумаге та його каналу на Ютуб точно сподобається така подушка.
Дивіться великий вибір подушок у розділі "Друк на подушках"
Подушка виготовлена з м'якого і приємного на дотик плюшу.
- Розмір подушки: 35x35 см
- Колір: Чорний
- Способ печати: сублимация.
- Друк із двох сторін

| Розміри подушки | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Довжина подушки | 35 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Основні | |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Декоративна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал напірника/чохла | плюш |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний матеріал наволочки | Полигабардин |
- Ціна: 720 ₴



