Подушка Likee з єдинорогом
-8%


640 ₴
589 ₴
- В наявності
- Код: P0162
+380 (97) 053-35-37
Київстар
- +380 (66) 203-19-22Водафон
- +380 (97) 053-35-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка Likee з єдинорогом. Стильний декор для вашої кімнати. Подушка доступна для замовлення у двох розмірах: 35х35 см і 40х40см.
Дивіться великий вибір подушок у розділі "Друк на подушках"
Подушка виготовлена з м'якого і приємного на дотик плюшу.
- Розмір подушки:40х40 см
- Колір: білий
- Способ печати: сублимация.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Білий |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 40 см |
| Довжина | 40 см |
| Вага | 350 г |
- Ціна: 589 ₴

